KONST / Litografier / Litografi 13139157
nr 1313 9157
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 22/25, elefanter, -64. Motivet: 40x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:03:51
16/3 19:31:01
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl